Zapraszamy do Business Club Szczecin

Nie ma takiego drugiego miejsca na pewno w Szczecinie, a może i w Polsce. Zabytkowe wnętrza w stylu neogotyckim, stylowy wystrój, klimat dawnego Szczecina, a jednocześnie znakomite warunki, by zorganizować dużą imprezę lub kameralne spotkanie.

Dodajmy do tego nienaganny serwis i dobrą polską kuchnię. Taki właśnie jest Business Club w Czerwonym Ratuszu – firmowy klub szczecińskich przedsiębiorców i menedżerów.

W Business Clubie Szczecin można zorganizować przede wszystkim: seminaria i szkolenia, konferencje i sympozja, spotkania biznesowe, imprezy integracyjne, prezentacje firm, spotkania z klientami, a nawet koncerty, recitale i tym podobne występy estradowe.

Członkowie Stowarzyszenia mają ten przywilej, że w swoim klubie mogą urządzać także: przyjęcia okolicznościowe, uroczystości rodzinne, wesela, chrzciny, jubileusze. Jednym słowem wszystko, co mieści się w zabytkowych wnętrzach Business Clubu. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala na stwierdzenie, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Business Club jest wyposażony w sprzęt audio i wideo, działa internet bezprzewodowy.